Oferta

Od kilkunastu lat doradzamy firmom  ze wszystkich branż z zakresu możliwości aplikowania o dotacje z UE.  Kompleksowo przygotowujemy dokumentację do projektów na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym. Współpracujemy  z jednostkami naukowymi, badamy potencjał innowacyjny w firmie, uczestniczymy w transferze technologii oraz we wdrożeniu uzyskanych wyników w działania komercyjne.

 

Drugim ważnym filarem firmy jest wdrażanie systemów jakości. Specjalizujemy się w działaniach z zakresu wymagań prawnych dla organizacji związanych z rynkiem spożywczym oraz firm powiązanych z tą branżą (opakowania, dodatki do żywności, suplementy, maszyny i urządzenia). Oceniamy i aktualizujemy dokumentację w odniesieniu do obowiązujących aktów prawnych , przygotowujemy plany badań, prowadzimy testy i próby produkcyjne związane z wdrożeniem nowych lub ulepszeniem istniejących produktów bądź technologii w firmie.

 

Czynnie uczestniczymy w stymulowaniu sprzedaży, przygotowujemy firmy do wszystkich rodzajów certyfikacji, prowadzimy szkolenia, audityt oraz tłumaczymy dokumenty.


 

Broszura QUAN 2016 - Zarządzanie Projektami Unijnymi

 

Broszura QUAN 2016 - Zarządzanie Produkcją oraz Zarządzanie Jakością